Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FELGI] Jak odświeżyć i pielęgnować polerowane felgi?
ja tez uzywam tylko autosol i wedlug mnie niema lepszej pasty Grin
Odpowiedz
slyszalem, ze dursol jest lepsza, de facto tą pastę robi ten sam producent co autosol Tongue
Odpowiedz
No dobra, a czy nakładacie wosk na polerowane felgi?

(wiem, że odkop, ale nie chciałem nowego tematu zakładac Grin)
Odpowiedz
Kiedyś ktoś mi pisał że jak masz tylko polerkę bez zabezpieczenia w postaci bezbarwnego/itp to nie nakładasz wosku. I tego się trzymałem, wcześniej na polerowane felgi w MB dałem wosk i pojawiło się dużo białych plamek nie do usunięcia, do spolerowania Confuse

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
są teraz takie spraye zabezpieczające które można na polerowane felgi nakładać Smile1
Odpowiedz
A nie psują wizualnie polerki?

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
raczej nie http://autonablask.pl/index.php?p=produkt&id=895 nie testowałem Tongue jest kilka takich specyfików megs chyba tez ma Smile1
Odpowiedz
Kiedyś z Megsa miałem i polerka była lekko zmatowiona Smile1 Jak ktoś nie wiedział to różnicy nie widział, ale ja widziałem że to nie to samo co po polerce Smile1

Poprzednie bezdachowce:
Odpowiedz
Trzeba będzie kosmetykaaut.pl poczytać Grin.
Odpowiedz
dokładnie kzkzkz Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club