Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SPRZEDAM] Peugeot 307CC
Sprzedaję Peugeota, po trzech latach bezawaryjnej jazdy przyszedł czas na MX5 Tounge

Na dole link do otomoto, cena wyższa niż średnia na allegro, ale wiem co sprzedaję i nie sprzedam po cenie złomów złożonych z trzech.

Samochód bezwypadkowy, lewe i prawe drzwi były malowane ze względu na obicia parkingowe.
Przebieg jest oryginalny, auto zostało przeze mnie kupione w marcu 2011 roku w ASO Peugeota we Frankenhein w Niemczech (Auto-Haferkorn, Frankenhein, Saksonia). Poprzedni właściciel zostawił go w rozliczeniu kupując nowszy model, wcześniej serwisował go w tym serwisie co potwierdza książka serwisowa. Oczywiście mogę podać namiary na ASO, gdzie można te informacje zweryfikować.
Teraz oczywiście zgadzam się na sprawdzenie samochodu w dowolnym ASO przez kupującego.

Tak jak pisałem, książka serwisowa do tego samochodu jest, aczkolwiek za mojego użytkowania nie pojawiły się w niej żadne wpisy, olej wymieniam sam, hamulce wymieniam ze znajomym, kilka razy był na przeglądzie w warsztacie, ale żadne większe naprawy nigdy nie były konieczne.

Silnik nie był nigdy myty, raz w miesiącu wycieram go z kurzu i przecieram środkiem do plastików.

Skóry impregnuję środkami do tego przeznaczonymi, siedzenia nie posiadają przetarć, jest kilka małych rysek na srebrnych elementach konsoli i kierownicy, ale to nieuniknione przy codziennym użytkowaniu.

Fabrycznie zainstalowany jest hak holowniczy, zdejmowany. Nie wiem czy kiedykolwiek był używany. Leży w bagażniku w fabrycznym futerale z kluczykiem. Ja nie montowałem go nigdy.

Olej i filtry zmieniane co 12-15 tysięcy kilometrów, tankowany tylko na dobrych stacjach.
Nigdy nie był na myjni ze szczotkami, zawsze myjnie ręczne. Niemniej jednak komuś się nie podobało i postanowił zostawić ślad czegoś ostrego na prawych drzwiach i błotniku. Płytki, ale jest.

Do fabrycznego radia dołożony jest moduł XCarLink pozwalający podpiąć USB, kartę SD lub iPoda zachowując sterowanie z kierownicy. Wejście w schowku, ale można sobie wyprowadzić gdzie się chce.

Opis wychwala ten samochód pod niebiosa, najeży jednak pamiętać że ma 10 lat i 136 tysięcy przebiegu, ma prawo mieć ślady eksploatacji. Niemniej jednak, jako wyznawca zasady „jak się dba tak się ma” uważam, że jest w naprawdę niezłym stanie i jeśli ktoś dalej będzie w niego wkładał serce i dbał to on się odpłaci kolejnymi latami bez usterek.

W najbliższym czasie do przejrzenia i być może wymiany tylne amortyzatory.
Klocki hamulcowe są nowe, tarcze są też w dobrym stanie, akumulator Bosch S4 nowy, kupiony w lutym 2014, ma dwa lata gwarancji.

Zainteresowanych zapraszam na jazdę próbną do Izabelina, 5km od Warszawy, lub do Warszawy w okolicach Bemowa, Bielan, Żoliborza.

Ubezpieczenie OC/AC/NW przedłużałem 17.04.2014, przegląd jeszcze zrobię w sobotę lub poniedziałek i będzie git.

No i link do ogłoszenia z fotkami:
http://otomoto.pl/peugeot-307-cc-C32982072.html
Odpowiedz
Gdybyś go wystawił w zeszłym roku to bym się skusil Smile proponował bym dac info o sprzedaży na forum307.pl często zainteresowani tam szukają
Mój: Mercedes SLK R170,  Żonowóz: Chevrolet Captiva

https://www.facebook.com/DIUK1

Wiatr we włosach, w oczach łzy a na budziku dychy trzy Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości