Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haki samochodowe
Dostępne są ale u innego producenta nie u nas. Wiec pisze to w czym moge pomoc, cały katalog ma ponad 1700 modeli macie na stronie która podałem wyżej Smile1 jak ktoś zainteresowany pisać śmiało.
Odpowiedz
(04.03.2016, 23:57 )szulu napisał(a): macie na stronie która podałem wyżej Smile1

To sprawdź jeszcze raz adres, który podałeś. Wink
Odpowiedz
Autohak.pl
Odpowiedz
Cała sztywność karoserii kabrioletu opiera się na podwoziu - to, że wygląda podobnie jak w zamkniętych modelach nie znaczy, że jest takie samo...więc jestem w stanie bez większego problemu uwierzyć w to, że haki nie są do kabrioletów....
Norbert
Odpowiedz
Ale to chyba wówczas jak wycinasz coś w podwoziu. Jak montowalem hak do kilku aut to przypinali się do jakiegoś element a nie wycinali pół podwozia... Ciekawe jak to jest.

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
przeciez nikt chyba nie uzywa cabrio do targania ciezkich przyczep Tongue haha Tongue

jezeli do 306 masz w ofercie hak to smialo mozesz go wmontowac do cabrio
Odpowiedz
Są one przykręcane do elementów podwozia nigdy nie jest nic wycinane chyba ze zderzak jest za niski to trzeba wyciąć na kule bo będzie przeszkadzać ale to tez w niektórych modelach tylko. Rozumiem ze nie będziesz targał przyczep ale do tego przeważnie są haki dlatego u nas nie ma ani do cabrio ani do auta z panorama ponieważ jest możliwość pęknięcia. Smile1
Odpowiedz
Jak rejestrowałem peugeota w PL to pan diagnosta powiedział mi ze nie mam w homologacji możliwości montażu haka. Jeszcze śmialiśmy się ze szkoda bo masa auta słuszna Wink i dużo można by ciągnąć Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club