Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woda cieknąca spod uszczelek drzwi Tigra TwinTop
Smile 
Witam,

Od jakiegoś czasu zauważyłem, ze podczas deszczu przeciekają drzwi przy uszczelkach - dół drzwi zarówno po stronie kierowcy jak i pasażera, dodatkowo po takiej ulewie przez chwile kapie woda podczas naciśnięcia sprzegla.
Czy mial ktoś podobny problem? Ew czy na ktoś schemat rynienek odprowadzających wodę, może jest coś nie drożne i dlatego kapie na pedał sprzegla..
Odpowiedz
Ponoć to wada fabryczna modeli, ja u siebie dałam do zrobienia tak jakby rynny wewnątrz drzwi, które osłaniają głośnik wokół np. z plastikowych pojemników jak do mieszania farb. Do tego kraniec puszki uszczelniany czarnym silikonem do szyb. Sprawdziło się i woda, która dotychczas spływała po kablu od głośnika znajdując ujście już na wysokości progu, teraz omija spływa swoimi kanałami i nie wylatuje na uszczelkę. Długo szukałam rozwiązania i znalazłam taki sposób rozwiązania sprawy na forach holenderskich. Polecam, działa Smile1

Co do wody przy naciśnięciu sprzęgła, wyszukaj w internecie informacji uszczelniania przy skrzynce bezpieczników corsy lub astry (niestety nie pamiętam na jakiej zasadzie wyszukiwałam) Jednakże tam dokładnie pokazali w którym miejscu przecieka pod maską i dostaje się pod pedały. Ja tego problemu u siebie nie miałam
Odpowiedz