Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak złożyć dach i napełnić układ płynem
sprawdz potem bezpieczniki i czy prąd w ogóle dopływa do pompy
Odpowiedz
witam po długiej nieobecności ..dopiero odebrałem samochód od lakiernika i wszystko juz zrobione nie licząc dachu .płynu dolałem składałem ręcznie ale dalej ni edziała pompe słychać jak się dłuzej przytrzyma przycisk rygle zwalniają i tyle wyswietla się soft top failure .mysle ze się rozsypała i nie zasysa oleju ze zbiorniczka i coś podcieka od góry pompy .ktoś ma jakieś pomysły ? chyba pozostaje kupić drugą a siłowniki są suche i wygladają na ok .dach ręcznie składa się bez oporu więc
Odpowiedz
moze zapowietrzona ?
Odpowiedz
całkiem możliwe tylko jak to odpowietrzyć ? próbowałem kilka razy ręcznie rozłożyć dach ale oleju w zbiorniczku nie ubyło .pompa powinna chyba sama pobrać i się odpowietrzyć jak wszystko sprawne
Odpowiedz
nie wiem, nie widze sie w ogole w tematyce saabow, niby powinna, ale widac jakas przyczyna jest ze pompe slychac a w przewody nie idzie.
Odpowiedz
Jesli przy pracy pompy olej nadal zostaje w zbiorniczku to przewody sa zapchane choć wątpię w to bo od czego. Stawiam na to że pompa umarła.
Odpowiedz
jak go znajomy kupił bezpośrednio od klienta to dach ledwo co się składał i musiał mu pomoc się rozłożyć a jak samochód był już u mnie to wszędzie był rozlany olej i w zbiorniczku nic nie było .jutro jadę po dach i facet ma też pompę więc kupię bo nie chce drogo .w najbliższym czasie chyba otwierany nie będzie ale muszę to zrobić i tak
Odpowiedz
jak masz tanio to kupuj, ewentualnie z dwóch zrobisz jedną Grin
Odpowiedz
i helikopter Grin
Odpowiedz
dach kupiłem z siłownikami i pompą za śmieszne pieniądze ,sprzedający twierdzi że wszystko się składało .co prawda był zielony ale umyło wszystko pod ciśnieniem ..teraz muszę założyć jak znajdę czas i zmienić podsufitkę z mojego bo jest jak nowa Smile1 siłowniki są wpięte do pompy więc nie trzeba będzie odpowietrzać jak by co jeśli zadziała
Odpowiedz
dach założyłem pompa wymieniona razem z siłownikami i dalej nic sie nie dzieje teraz jest na wyświetlaczu verdeckverr kontrolle .ręce już mi opadają ..jeszcze sprawdzę miernikiem te czujniki bo jest ich trochę i tyle co mogę zrobić
Odpowiedz
(19.10.2016, 19:55 )tomek808 napisał(a): dach założyłem pompa wymieniona razem z siłownikami i dalej nic sie nie dzieje teraz jest na wyświetlaczu verdeckverr kontrolle .ręce już mi opadają ..jeszcze sprawdzę miernikiem te czujniki bo jest ich trochę i tyle co mogę zrobić

Adaptacja czujników dachu?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club