Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renowacja lamp przednich
Gdy zakupilem mojego cabioleta to nic mnie tak nie przerazalo jak przednie matowe lampy, w dodatku dolne halogeny wygladaja jak nowki przy tych, wiec zrobilem dwa podejscia, pierwsze podejscie nie przynioslo porzadanego efektu, za drugim razem sie przylozylem i szlifowalem lampy na mokro przez 15 minut sztuke papierem 1000 oraz 2000, potem w ruch poszla polerka z pasta do plexi, reflektory wygladaja o wiele lepiej, jednak niestety ale od srodka tez juz sa matowe wiec w lecie poswiece jedna sobote na rozklejenie lamp i doprowadzenie ich do stanu pierwotnego. Jednak powstaje pytanie: lapmy polerowane dosc szybko traca swoje wartosci i ponownie staja sie matowe, na yt widzialem jak koles po zmatowieniu pokrywa je bezbarwnym lakierem do plastiku, oraz moj mechanik ma jakas nanotechnologie czy ktos sie orientuje w temacie??
Odpowiedz
Ja miałem polerowane reflektory (plastiki) i na chwilę obecną nie ma mowy o żadnym matowieniu (polerowane ponad pół roku temu), po tym zabiegu nie były niczym lakierowane tylko został nałożony jakiś twardy wosk
Odpowiedz
mozliwe ze jest jakas ochrona przed ponownym matowieniem, sam sie wlasnie zastanawiam co zrobic bo od zewnatrz to nie ma problemu mozna znow przepolerowac ale jak sie rozkleja lampe poleruje w srodku i skleja ponownie to szkoda by bylo aby taka prace podejmowac na pol roku
Odpowiedz
a po co chcesz polerować w środku Unsure
od środka to tylko dobrze wymyj i tyle
Odpowiedz
Myslisz ze wystarczy??
Odpowiedz
Uważam że dobre mycie jest ok, chyba że masz wypalone lustra.

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Z czasem szyba może się zmatowić i powstać tzw. "Efekt soczewki". Jednak jeśli nie podejmiemy się polerowania na własną rękę tylko oddamy szybę w ręce fachowców, którzy dobierają metodę naprawy do uszkodzenia to wszystko będzie ok. Smile1
Odpowiedz
Tez robilem polerke bo cos slabo swiecily i teraz klosze ladne, srodek nie ruszalem ale tez ok
A swiatla i tak slabo swieca, one tak maja na grupie tez narzekali...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club