Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windshot za tylna kanapa
Co myślicie o takich windshotach w czteromiejscowych cabrio. Napotkalem coś takiego ostatnio jak przeglądałem ogłoszenia na ebayu i zacząłem się zastanawiać jak to ma się w porównaniu z tradycyjnym windshotem. Porównywal ktoś to kiedys? Ma to w ogole sens?
Odpowiedz
Chodzi o windshot do jazdy w 4 osoby, czy tak jak napisałeś do 4 miejscowego cabrio ?
Odpowiedz
Do jazdy w 4osoby. Te szklane które są wkładane pomiędzy zagłówkami tylnej kanapy.
Coś takiego
[Obrazek: 08c08d2a1df57683med.jpg]
Odpowiedz
samo w sobie powinno coś dać, w nowej serii 6 cabrio masz takie rozwiązanie fabrycznie, a czy gdzieś jeszcze to nie wiem Tongue
Odpowiedz
A one są robione typowo że szkła czy z pleksi?
Odpowiedz
te samoróbki z pleksi, w BMW jest szklana chyba, ale ręki sobie nie dam obciąć Tongue
Odpowiedz
To będę musiał coś pokombinować i sam sprawdzić jaka jest różnicaSmile1
Odpowiedz
w oplu cascada jest ori ale z siatki i jest duża różnica jak siedzi się z tyłu
Odpowiedz
Ten wind pomoże tym na tylnej kanapie, niestety przód odczuje minimalna różnicę. Jak chcesz dobre zatrzymanie wiatru to tylko burta za przednimi fotelami.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
dokładnie, żeby nie było niedomówień, ten z tylu jest tylko dla poprawienia komfortu podróżujących na tylnej kanapie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club