Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozsądne cabrio- P306 czy Paseo
Cześć!

Na kabriolet zachorowałem jakiś czas temu. Od pół roku jestem zdecydowany na jego zakup. Marzenia trzeba spełniać. Na dniach pozbywam się swojej Corsy B. Czego szukam? Rozsądnego cabrio. Auto jedyne w użytkowaniu ale niecodzienne, parking pod blokiem (da się uniknąć ostrego słońca). Przebyłem przez całą listę bezdachowców. Od mojej miłości w postaci MX 5 NA przez del Sol, Barchette, Celice i Audi 80. Na mojej liście zostały dwie mocne pozycje, chyba nie do ruszenia a mianowicie Peugeot 306 i Toyota Paseo. Oba mieszczą się w budżecie do 10 tysięcy, ekonomiczne silniki, tanie w utrzymaniu. Dużo czytałem o tych modelach, wydają się dobrym wyborem na takie właśnie auto. Oba mi się podobają (poliftowe).

Co o tych modelach myślicie?

Na czym mi zależy? Tanio i przyjemnie. Bezproblemowe przejażdżki, wiatr we włosach, tankowanie za kieszonkowe.

Wspominałem, że obecnie jeżdżę starym Opelkiem. Miejsca wiele nie ma ale jakoś nie ma tragedii dla mnie. Mam 185 cm i 70 kg także wiele miejsca w szerz nie potrzebuje. Aha, jest myśl przerobienia na LPG. Piwo może kosztować pińć złotych ale nie benzyna haha
Odpowiedz
paseo tez ciekawy wybór, ale dużo ich chyba nie ma, na żywo chyba jeszcze nie widziałem jak sobie tak na szybko przypominam...może raz...btw a megankę brałeś pod uwagę ?
Odpowiedz
P306 super z 2 litrowym silnikiem ale pomyślał bym raz jeszcze o Mazdzie MX5 ma napęd na tyłSmoke daje frajdę w zakrętach.
Odpowiedz
Megane w ogóle mi się nie podobają.
MX 5 odpada. W tym budżecie niemożliwym znaleźć ładny egzemplarz i stwierdziłem, że tylna, choćby mała kanapa wymagana.
Odpowiedz
No to chyba sobie sam odpowiedziałeś że raczej P306 ponieważ są tylko 2 Paseo do sprzedania i obydwie Toyoty są bez windshota który jest dość istotny przy użytkowaniu. Życzę powodzenia w szukaniu fajnego egzemplarza.
Odpowiedz
to się musisz uzbroić w cierpliwość w szukaniu, w 306 chyba aktualnie nic ciekawego nie ma na aukcjach
Odpowiedz
paseo czasem sie zdarzają wersje ze skorzana tapicerką, a to rzadkość, te warto brać, a tak to wiadomo p306 jest zrobiony ze smakiem, nie to co paseo

widziałem nie dawno ładne fajne 2.0 8v z lpg pH1, cały srebrny, sam pomyślałem, że normalnie kupowałbym gdyby nie to, że mam swoje
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Grin

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz
(27.04.2018, 14:34 )Ramirez_2005 napisał(a): No to chyba sobie sam odpowiedziałeś że raczej P306 ponieważ są tylko 2 Paseo do sprzedania i obydwie Toyoty są bez windshota który jest dość istotny przy użytkowaniu. Życzę powodzenia w szukaniu fajnego egzemplarza.

(27.04.2018, 16:01 )Rafi87 napisał(a): to się musisz uzbroić w cierpliwość w szukaniu, w 306 chyba aktualnie nic ciekawego nie ma na aukcjach

Bez pośpiechu, nie kupię pierwszego lepszego egzemplarza.

(28.04.2018, 22:44 )roger napisał(a): paseo czasem sie zdarzają wersje ze skorzana tapicerką, a to rzadkość, te warto brać, a tak to wiadomo p306 jest zrobiony ze smakiem, nie to co paseo

widziałem nie dawno ładne fajne 2.0 8v z lpg pH1, cały srebrny, sam pomyślałem, że normalnie kupowałbym gdyby nie to, że mam swoje

Aż tak wybredny nie jestem, oba podobają mi się. Paseo jest chyba słabiej wyposażony chociaż mi tak nie zależy na cudach. Muszę się przejechać jednym i drugim, może wtedy klamka zapadnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club