Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
307CC Problem z szyba tył
Dzień dobry

Mam problem z podnośnikiem szyby tylnej od strony kierowcy. W tak chwili szyba nie chodzi w ogóle przy wciskaniu przycisku słychać tylko rzężenie mechanizmu i prawdopodobnie to jego wina i trzeba go wymienić. Problem w tym że jest duży problem z podnośnikiem po tej stronie  ale znalazłem tzw. zestawy regenerujące  i tu pytanie czy wymiana linek może pomóc i czy jest to trudna operacja. Jeszcze jedno jak zdemontować plastiki tylne żeby się dostać do podnośnika??

Z góry dzięki za odp.

https://allegro.pl/podnosnik-szyby-peuge...60016.html
Odpowiedz
w 306 trzeba było wymontować kanapę z oparciem, gdyż pod kanapą i za oparciem były nakrętki odkręcające boczek. jeżeli chcesz zmienić linki to i tak musisz wymontować cały mechanizm i przełożyć. Tylko wydaje mi się, że nie jest to wina linek, chyba, że pękła to wtedy już tak. polecam również przesmarować prowadnice szyby.
Peugeot 306 cabriolet ---> Opel Astra TwinTop
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź

Tylko że mam model 307cc czy to coś zmienia???
I jeszcze pytanie odnośnie tego zestawu warto się w to pakować czy lepiej szukać podnośnika z szybą???
Odpowiedz
wydaje mi sie, że powinno być bardzo podobnie. Oczywiście napisałem to w wielkim skrócie, bo jeszcze od góry trzeba będzie zdemontować elementy plastikowe. Ja znalazłem akurat cały mechanizm i przełożyłem, zerwało mi linkę przy szybie kierowcy. Jeżeli znajdziesz takową to mniej będziesz miał roboty. może jakiś rozbitek będzie na części.
Peugeot 306 cabriolet ---> Opel Astra TwinTop
Odpowiedz
(27.08.2018, 12:37 )Rafi87 napisał(a): wydaje mi sie, że powinno być bardzo podobnie. Oczywiście napisałem to w wielkim skrócie, bo jeszcze od góry trzeba będzie zdemontować elementy plastikowe. Ja znalazłem akurat cały mechanizm i przełożyłem, zerwało mi linkę przy szybie kierowcy. Jeżeli znajdziesz takową to mniej będziesz miał roboty. może jakiś rozbitek będzie na części.

Dzięki wielkie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club