Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[B4] cabrio problem z bagażnikiem
Witam, problem jest następujący:
nie potrafie otworzyć bagażnika, naciskam przycisk i zamek sie nie otwiera.
Probowalem zamykać i otwierać auto z pilota, probowalem z kluczyka, ciągle bagażnik nie dostępny.
Ma ktoś pomysł jak sie dostać do zamka? Od środka to będzie mały problem bo za siedzeniami bak i dach?
Odpowiedz
Jak dobrze pamiętam za siedzeniem nie ma baku chyba ze masz butle z gazem a dach jest w osobnej komorze tak jakby nad bagażnikiem. W kanapie masz otwór (na narty) przez który widać wnętrze bagażnika i wydaje mi sie ze jak wykręcisz kanape to powinienes miec doostep do bagaznika.
Odpowiedz
TheColt napisał(a):Jak dobrze pamiętam za siedzeniem nie ma baku

Właśnie ze jest.

TheColt napisał(a):wydaje mi sie ze jak wykręcisz kanape to powinienes miec doostep do bagaznika.

Niestety nie pod kanapa jest ściana grodziowa.

argo napisał(a):Ma ktoś pomysł jak sie dostać do zamka?

Tez kiedyś nad tym myślałem jak sie dostać w razie wielkiego W i nic nie wymyśliłem.
Odpowiedz
argo, ale powoli, moze glupie pytanie zadam ale w jakiej pozycji masz ustawiony zamek w tylnej klapie? pionowo czy poziomo wkladasz kluczyk?
Odpowiedz
Nie wiem czy to pomoże ale zawsze jakaś opcja,ja tak mam u siebie w bmw
prawdopodobnie bagażnik się odcina gdy klapa dachu jest otwarta/niedomknięta...Zmierzam do tego że być może poluzował się czujnik położenia klapy dachu lub po prostu się uszkodził.Przez to zamek bagażnika jest odcięty i nie reaguje.warto rozważyć opcje
Odpowiedz
DORIAN34, tak sluszna uwaga... mialem podobny problem jak znajomy zrobil mi zart i otworzyl mi klape bagaznika dachu tylko z jednej strony a ja probowalem na sile otworzyc bagaznik ;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości