Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[B4] butla w koło w B4
siwusek216 napisał(a):A który masz rok furki? Tzn przed lipcem 94 czy po bo bagażniki wyglądają całkiem inaczej...

Koło zapasowe - dojazdówka w podłodze...
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz
RAFI napisał(a):Koło zapasowe - dojazdówka w podłodze...

Wiec zrobię foto jak to wygląda
Odpowiedz
siwusek216 napisał(a):ja tez mam butle w kole i jedyny problem to mala pojemnosc bez podgiecia plywaka jakies 25-26L wiec i zasieg niecale 200km

I napisz jak możesz co to za butla i jakich wymiarów, i co to jest to podgięcie pływaka...

Z góry dzięki :zdrowko:
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz
Znalazłem coś takiego Arrow <a class="postlink" href="http://www.irene.pl/samochody/rozne/AUDI%2080.JPG">http://www.irene.pl/samochody/rozne/AUDI%2080.JPG</a> , ale to już trochę bagażnika zajmuje... Butla ma wymiary 315/700 46l...
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz
a co Ty takiego wozisz, że szkoda Ci miejsca ? Smile
Odpowiedz
pankrzys napisał(a):a co Ty takiego wozisz, że szkoda Ci miejsca ? Smile

Ale trochę głupio to wygląda... Wink
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz
a to nie ma do tego jakiejś zabudowy ? no bo jeśli tak ma wyglądać bag, to faktycznie średnio Smile
Odpowiedz
Zabudowę pewnie i da radę zrobić we własnym zakresie, ale jak w trójkę na wakację pojedziemy czy na jakiś zlocik to braknie bagażnika... A miałem kiedyś bagażnik na klapę przymierzyć...
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz
a widzisz, nie upomniałeś się na zlocie Tounge

a do zapakowania masz prawie całą tylną kanapę, połowę dużego bagażnika.... marudzisz Tounge
Odpowiedz
Spoko, już mam koncepcję, rozmawiałem dzisiaj z siwusek216 i on ma butlę w koło STAKO 565/180 34l z delikatnym podgięciem tej blachy nad kołem zapasowym a firma STAKO robi jeszcze 550/180 i 520/180 więc coś się wciśnie...

A fakt, bagażnik przeoczyłem, a ciekaw jestem jak by to wyglądało... Kiedyś widziałem na ulicy B4 z bagażnikiem na klapie ale w locie i nie mogłem się przyjżeć...
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości