Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[B4] szyba puka oszybe
zauwazylam po kupnie auta ze jak mam otwarty dach i szyby sa zamkniete do konca to od strony pasazera dwie szyby pukaja o siebie.tak jakby do konca nie przylegaly.wy tez tak macie u siebie?jesli nie to jak temu zaradzic?
Odpowiedz
Drzwi i zamki są dobrze ustawione?
Drzwi nie wiszą? Po zamknięciu nie są luźne? Nie drgają?

Jak są ok to szukałbym regulacji w mechanizmach opuszczania i prowadzenia szyb. Może coś się zużyło, urwało, odkręciło?
Odpowiedz
u mnie jest tak na strasznych wybojach przy większej prędkości od strony kierowcy ale tylko lekko...

w Volvo C70 cabrio tez tak jest - kolega tak ma...
Moje bezdaszniki:
-Audi 80 Cabrio '94 -> 115 KM
-Audi TT Roadster '02 -> 190 KM
-Mazda MX5 NA Turbo '90 -> 245 KM
-Porsche Boxster '02 -> 220 KM
-Mazda Miata Mazdaspeed '04 -> ??? KM
Odpowiedz
U mnie na wybojach tez stukaja... spowodowane jest to brakiem jakiego kolwiek dodatkowego podparcia, przy zamknietym dachu sytuacja ta niema miejsca bo uszczelka dachu dodatkowo potrzymuje szyby....
Odpowiedz
.... widze ze nie jestem sam bo umnie tez to sie dzieje ( od strony pasazera ) ....
Odpowiedz
dlatego po mieście poruszamy się z otwartymi szybami, a na trasie rzadko nam coś puka Wink
Moje bezdaszniki:
-Audi 80 Cabrio '94 -> 115 KM
-Audi TT Roadster '02 -> 190 KM
-Mazda MX5 NA Turbo '90 -> 245 KM
-Porsche Boxster '02 -> 220 KM
-Mazda Miata Mazdaspeed '04 -> ??? KM
Odpowiedz
Dokladnie w miescie Cabriolet powinien miec opuszczone szyby bo predkosc i tak nie jest duza. Opuszczone szyby podczas postoju sprawiaja ze auto wyglada jeszcze piekniej.
Odpowiedz
Widzę że to chyba standart. Mi też pukają Smile
Odpowiedz
mi tez Frown ale poszukam może jakaś regulacja jest !!
Odpowiedz
mi tez pukają od strony kierowcy, najlepsz metoda to lekko opuscic tylne szyby, odsuwają sie one wtedy od przednich i po kłopocie Happywide
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości