Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dziś zrobiłeś przy swoim bezdaszniku?
dziś tylko kilka fot żal z takiego słońca nie skorzystać Cool

[Obrazek: 3131bbf4.jpg]
[Obrazek: a9853d65.jpg]
[Obrazek: 13d123be.jpg]
Odpowiedz
Żal z takiego słońca nie skorzystać, a dach zamknięty Wink?
Odpowiedz
Ja dzisiaj pierwszy raz od października wyjechałem asią z garażu wietrzenie skóry i runda po mieście bez dachu w końcu mamy taka ładna pogodę:smoke:
Odpowiedz
Miło Ciebie poznać slavo Happywide

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Może nie dzisiaj, ale wczoraj Smile Megi dostała nowe tarcze hamulcowe (przód + tył) Mikoda GT Series oraz nowe klocki TRW Smile
Odpowiedz
ja mam się zamiar dopiero zabrać do roboty w sobotę ....jutro. Na wstępie wyciągnę z garażu. Stoi od października.
Norbert
Odpowiedz
Ja jutro odbieram od lakiernika i zajmuję się niedziałającymi światłami, co jak co ale mogą się przydać czasem 2smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Słusznie. Światła się czasem przydają.....
Norbert
Odpowiedz
Zwłaszcza iż razem z nimi nie działają wycieraczki i nawiew Happywide

Poprzednie bezdachowce:
Odpowiedz
też mam drobny problem ze światłami. Otóż jak przełączam na "długie" gasną mijania. Reflektor na żarówkach H1 i H7 albo H7 i H7 (nie pamiętam w tej chwili) więc mijania nie powinny gasnąć. Sprawdziłem już same reflektory i przełącznik - jest ok. nie sprawdzałem jeszcze przekaźnika.....i mam wrażenie, że to będzie właśnie to.
Norbert
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości