Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dziś zrobiłeś przy swoim bezdaszniku?
(12-29-2015, 07:25 PM)Tomasz napisał(a): Sprawdzę jak dojdzie z Chin. Wink

ThumbupThumbupThumbup
Norbert
Odpowiedz
Z transmitetamu jest tak. To ze w jednym aucie dzuala prawie igla nie oznacza ze w drugim da sie sluchac. Mam focusa mk2 w którym fabryczne radio to kaszana i po kilku km poza miastem juz nic nie gra, transmiter gra bajecznie. Natomiast w cabrio radio łapie rewelacyjnie ale ten sam transmiter w eugeocie to strach sie bać. Szumofon jak cb bez ASQ. Transmitery z tej samej fabryki raz graja drugi raz nie bardzo bo uch powtarzalność jest ponoć żadna.

Pozdrawiam Dawid
Odpowiedz
Temat dawno nie ruszany to kopne do przodu Cool

Ja dzis zabralem sie w swoim sebringu za uszczelnienie tylnej szyby, zauwazylem nacieki w tyle wiec wyjalem wszystko do suszenia, uczszelnienie dachu i szyby ktore juz bylo reperowane i mowiac szczerze podczas zakupu juz mialem obawy o to miejsce widzac jak ktos to wykonal, dzis wszystko oderwalem od szyby, wyczyscilem zyletka szybe z kleju i co tam jeszcze innego sie znajdowalo, wyczyscilem poszycie dachu w miejscu gdzie ma to byc przytwierdzone do szyby, wszystko odtluscilem i przykleilem na kleju do szyb starannie przy tym oklejajac tasma klejaca wzdluz klejenia tak aby nie pobrudzic szyby i dachu. Ta czynnosc schnie sobie na hali u mnie w firmie.
W dodatku jutro zabieram sie za dolanie plynu do pompy, sprawdzenie przed sezonem szczelnosci ukladu.

Poza tym juz poczatkiem marca sobie dach otwarlem bo bylo 17 stopni :smoke:
Odpowiedz
zaaaaaaaataankowaaałam go HappywideD
Odpowiedz
a ja dalem mu odpoczac Tounge

DaroWien - uszczelnienie szyby powiadasz..., a tama szyba jest na zamek, czy wszywana ? Bo ciekawi mnie, ze szyba z tylu ma jakies uszczelnienie - nie spotkalem sie, ale moze w Sebringach tak jest Wink
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz
(03-12-2017, 12:20 AM)roger napisał(a): a ja dalem mu odpoczac Tounge

DaroWien - uszczelnienie szyby powiadasz..., a tama szyba jest na zamek, czy wszywana ? Bo ciekawi mnie, ze szyba z tylu ma jakies uszczelnienie - nie spotkalem sie, ale moze w Sebringach tak jest Wink

W sebringu szyba jest ze szkla i jest wklejana, bo ciezko powiedziec ze wszywana Cool
przy dolnej krawedzi szyby jest material naklejany na nia, w material jest wszyty jakby pasek plastikowy ktory to ma byc przyklejony do szyby, gdy woda sie tam wlewa to i tak splywa do rynienki odplywowej po drugim materiale wewnetrznym ale przy zgieciach przy krawedziach szyby ma moment gdzie moze sie dostac do srodka i tam sobie wlasnie kapala, uszczelnione wiec mozna uzywac w ulewne dni.

Rowniez wczoraj dociagnalem zapiecia dachu co tez usztywnilo cala konstrukcje dachu zamknietego, teraz jest cicho a juz myslalem ze to zawieszenie tak daje popalic po uszach Chair

Pozostala mi jedna sprawa do rozwiazania z dachem,mianowicie na zgaszonym silniku dach zamyka sie do polowy po czym odcina prad, musze wrocic przelacznik na otwieranie na chwile i ponownie zamykac aby sie zamknal, przy zapalonym silniku tego problemu nie zauwazylem, czy moze to byc wina slabego juz akumulatora?? choc wczoraj go odpialem od prostownika i sytuacja ta sie powtorzyla.Olej w pompie uzupelniony do momentu przelewu wiec na pewno nie jest to wina braku oleju
Odpowiedz
Naprawilam sobie tylne światło postojowe poprzez wymianę żaróweczki w oświetleniu rejestracji ?
Jutro kombinacje z lusterkiem samosciemniajacym bo ciemno cały czas...?
Odpowiedz
uszczelnienie musi byc, zamek to zamek jest tylko do montazu, przez zamek woda sie leje, przeciez to tylko kawalek materiału z metalowymi zabkami. My w pugach przeciez tez tak mamy Smile
Odpowiedz
Ja w tigruni wymieniłam mieszek zmiany biegów Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości