Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupię cabrio 2006 r
Może ma ktoś na sprzedaż jakieś zadbane cabrio do 25 tyś zł BEZWYPADKOWE. Rocznik co najmniej 2005/6, najlepiej silnik do 2 litrów, z ksenonami, skórą, żeby miał książkę serwisową i bez LPG .
Odpowiedz
W Polsce z takimi wymaganiami??
No przynajmniej wiesz czego chcesz Tounge
Odpowiedz
wszystkie są bezwypadkowe Happywide
Odpowiedz
Bezwypadkowe czy bezkolizyjne?

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Dobrze, że ma podanego konkretnego koloru, wtedy byłaby zagwozdka Smile
Odpowiedz
Czasami po wypadku samochód wygląda lepiej niż po kolizji Happywide
Części zamienne, oleje, filtry - najniższe ceny - PW

http://forum.cabrio-club.pl/watek-Sklep-...9Bci-oleje
Odpowiedz
Bezkolizyjny też Tounge Chciałabym jakiś inny kolor niż srebrny i czarny (bo mi się znudził). Najlepiej żółty, biały, albo z palety "głębokich" odcieni. Fiolet mi się podoba. Jednak mam większą zagwozdkę - kupić motor czy cabrio :bezradny:
Odpowiedz
z motocyklem będzie łatwiej na 100% będzie bez LPG, ten rocznik do 25 też się znajdzie, skóra bez problemu i pojemność do 2 litrów bezproblemowa, problem byłby odwrotnie no może dużo mniejszy wybór
Odpowiedz
(03-31-2015, 05:38 AM)okruch1101 napisał(a): kupić motor czy cabrio :bezradny:
Kiedyś ktoś mi powiedział że najpierw naucz się słowa 'motocykl', a później decyduj się na zakup 2smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Ech ta poprawność polityczna...
Kiedyś puryści językowi na forach motocyklowych też robili akcję uświadamiającą, że motory to są na polu Happywide
Chyba jednak "motor" jest bardziej ugruntowane historycznie i na pewno językowo uprawniony.

Motor nakłada pewne ograniczenia, w długości podróży, warunkach pogodowych, ciuchach itd. (oczywiście są twardziele, dla których takie ograniczenia nie istnieją). Nic nie zastąpi jednak złożenia się w winklu na dobrym, mocnym streecie Happywide

Osobiście przesiadłem się z motura na cabrio i moge powiedzieć, że była to jedna z lepszych decyzji w życiu.
Spokojnie, pozwólny działać naturze...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości