Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię cabrio do 4-5 tys
Witam!

Jestem w trakcie poszukiwania swojego pierwszego cabrio . Niedawno sprzedałem swoje Renault R19 z tradycyjnym dachem i zamierzam przerzucić się na coś bardziej otwartego . Interesuje mnie głównie Renault 19 cabrio oraz Peugot 306 cabrio - ewentualnie Opel Astra , ale w pierwszej kolejności wcześniej wspomniane modele . Interesują mnie modele tylko i wyłącznie z instalacją gazową wbitą w dowód . Jeśli posiada ktoś coś na sprzedaż to proszę informacje . Preferowany rejon to Wielkopolska , okolice Konina .
Odpowiedz
R19 cabrio bym odpuscil, bardzo trudno bedzie znalezc cos w sensownym stanie, nawet majac wiekszy budzet niz zakladasz.
Odpowiedz
Witam
nie będę zakładał kolejnego wątku, ponieważ pytanie mam prawie identyczne.
Poszukuje cabrio właśnie do 5 tys. Wiadomo że to nie będzie perełka, zawsze coś tam będzie trzeba w nim zrobić.
Tylko nie mam punktu zaczepienia,czy rozglądać się za Oplem astra, Peugeotem 205 może 306.
I oczywiście jaki silnik polecacie w danym modelu, zawsze wiadomo że najmocniejszy, ale zazwyczaj ciężko dostać.
Też żeby nie był bardzo drogi w utrzymaniu czy w ewentualnych naprawach.
Bardzo chętnie chciałbym Wasze opinię uzyskać od Was ,,kabroleciarzy,, jak źle się wyrazilem to córki :-D
Odpowiedz
Ja niedawno zakupiłem Golfa MK1 Cabriolet w bardzo podobnych pieniądzach i... polecam ten wybór. Smile
Odpowiedz
Ja barchette kupiłem, może mało męski samochód ale taki żonie się spodobał i nie miałem wyboru Smile
Trochę do zrobienia jest ale nadchodzi zima i będzie czas na poprawki.
Odpowiedz
Golfa I też jestem zainteresowany najlepiej z sinikiem 1.8 ale na dzień dzisiejszy to nie ma w tej cenie nic konkretnego same w okolicy 10 tys.
Fiat odpada zwyczajnie nie podoba mi się :-) A czy drogi w eksploatacji jest ? W naprawach?
Odpowiedz
jeszcze nie podliczałem, ale chyba tragedii nie będzie
Odpowiedz
Jaki jest przebieg twojego? Na co zwrocic uwagę przy kupnie tego Fiata? Powiem szczerze że znalazłem fajny egzemplarz, ale trochę trzeba dla niego czasu poświęcić. I te dachy, ciekawe czy drogie nowe czy regenerowane.
Odpowiedz
przebieg 111000 km, ale czy oryginalny to nie wiem.
Silnik suchy, blacha od spodu tylko lekko zardzewiała, gdzieniegdzie widać małe ogniska rdzy. Ogólnie pozytywnie.
Dach - tu większy problem, gdyż nie był konserwowany, spróbuję wyczyścić, zaimpregnować i sprawdzę szczelność. Jeśli będzie źle to chce kupić nowy za około 1500 zł
Felgi proste, opony stare ale jeszcze pojeżdżą, radio do wymiany bo kaseciak, prędkościomierz nie wskazuje prędkości ale licznik nabija km, tu musze sprawdzić jeszcze nie wiem jak, co jest do wymiany.....
Ogólnie na co trzeba zwrócić uwagę to na stan silnika, czy nie cieknie, na lampy czy nie są z anglika, stan uszczelek bo drogie, czy w bagażniku nie ma wody/rdzy
Odpowiedz
Ok dzięki za podpowiedzi, ten co ją znalazłem to chce 4500 z przebiegiem 160 000z tego co sprzedawca mi powiedział to jeździć można ale z czasem ok 2000 tys trzeba zainwestowac : do wymiany przednią szybą, fotel przetarty, coś stuka w kole prawdopodobnie jakąś guma się wyrobila w zawieszeniu i radio nie działa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości