Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S] Peugeot 307CC, Warszawa, zadbany a nie to co na allegro :)
Przyszedł czas na mojego Peugeota. Wiem że na tym stracę, ale teraz mam dużo wyjazdów i tak by tylko stał.

Niektórzy samochód znają
Jeżdżę nim od początku 2011 roku, nic za mojej kadencji malowane nie było, wcześniej malowane lewe i prawe drzwi plus lewy tylny błotnik, ale nie po dzwonie tylko parkingowych sprawach. Bardzo dokładnie go oglądałem kupując więc tego jestem pewny Smile

W połowie sierpnia wymienione sprzęgło na Luk, zrobione klocki z tyłu, lewy wahacz, uzupełniona klima i parę pierdół.

Przez te lata jedyną rzeczą która się zepsuła i to dwukrotnie to podnośnik szyby kierowcy. Reszta wg zasady jak się dba tak się ma, działała prawidłowo. Wydech zrobiony w EL-TEC w Piastowie w zeszłym roku ze strumienicą zamiast katalizatora, ale przegląda przechodzi po ludzku, bez znajomości Smile

Tydzień temu odezwała się dolna rolka napinacza alternatora i na zimnym silniku przy większym jego obciążeniu pracuje głośniej, najlepiej wymienić obie i pasek, a to koszt od 300 do 400 w zależności od ceny części.

Ja jutro wyjeżdżam, wracam w poniedziałek, jestem do czwartku i potem znowu wyjazd na 2 tygodnie, dlatego zapraszam od pn do czw na oględziny plus jakiś warsztat czy ASO bo potem znowu będzie stał w garażu.

Tu link : http://otomoto.pl/oferta/peugeot-307-cc-...y9QJt.html

Jakby został w cabro-clubie to pomyślimy o rabacie Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości