Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupię Cabrio
Witam wszystkich klubowiczów.

Tak sobie pomyślałem, że może jednak jest tu ktoś, kto planuje odsprzedać swojego bezdasznika. Poszukują samochodu w kwocie do około 10 tys zł. Wiem, że w internecie jest masa ogłoszeń, ale być może jest tu ktoś, kto dbał o auto i planuje może kupić coś innego...

Musi być 4eromiejscowy, chętnie astra, audi b4, ew. inne, no może poza renault i peugeot, chyba, że 306 w dobrym stanie Wink

pozdr.
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz
(02-25-2016, 09:21 PM)roger napisał(a): Witam wszystkich klubowiczów.

Tak sobie pomyślałem, że może jednak jest tu ktoś, kto planuje odsprzedać swojego bezdasznika. Poszukują samochodu w kwocie do około 10 tys zł. Wiem, że w internecie jest masa ogłoszeń, ale być może jest tu ktoś, kto dbał o auto i planuje może kupić coś innego...

Musi być 4eromiejscowy, chętnie astra, audi b4, ew. inne, no może poza renault i peugeot, chyba, że 306 w dobrym stanie Wink

pozdr.

W kwietniu będzie Saab 9-3, lekko powyżej budżetu Wink
Zanim odpowiesz zastanów się, czy zrozumiałeś pytanie.
Odpowiedz
Astrę ma kammich ciekawą na sprzedaż, od dawna w klubie. Zobacz w dziale z ogłoszeniami Smile .
Odpowiedz
Napisał że sprzedał ją
Odpowiedz
Już lata po Gdańsku podobno Smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Tak,tak, już sprzedana, widziałem Smile

Powiem tak: przygarnę kabrio, tak, żeby przeszło z dobrych rąk w dobre ręce Smile
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości