Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak złożyć dach i napełnić układ płynem
Jesli przy pracy pompy olej nadal zostaje w zbiorniczku to przewody sa zapchane choć wątpię w to bo od czego. Stawiam na to że pompa umarła.
Mój: Mercedes SLK R170,  Żonowóz: Chevrolet Captiva

https://www.facebook.com/DIUK1

Wiatr we włosach, w oczach łzy a na budziku dychy trzy Smile
Odpowiedz
jak go znajomy kupił bezpośrednio od klienta to dach ledwo co się składał i musiał mu pomoc się rozłożyć a jak samochód był już u mnie to wszędzie był rozlany olej i w zbiorniczku nic nie było .jutro jadę po dach i facet ma też pompę więc kupię bo nie chce drogo .w najbliższym czasie chyba otwierany nie będzie ale muszę to zrobić i tak
Odpowiedz
jak masz tanio to kupuj, ewentualnie z dwóch zrobisz jedną Happywide
Odpowiedz
i helikopter Happywide
Mój: Mercedes SLK R170,  Żonowóz: Chevrolet Captiva

https://www.facebook.com/DIUK1

Wiatr we włosach, w oczach łzy a na budziku dychy trzy Smile
Odpowiedz
dach kupiłem z siłownikami i pompą za śmieszne pieniądze ,sprzedający twierdzi że wszystko się składało .co prawda był zielony ale umyło wszystko pod ciśnieniem ..teraz muszę założyć jak znajdę czas i zmienić podsufitkę z mojego bo jest jak nowa Smile siłowniki są wpięte do pompy więc nie trzeba będzie odpowietrzać jak by co jeśli zadziała
Odpowiedz
dach założyłem pompa wymieniona razem z siłownikami i dalej nic sie nie dzieje teraz jest na wyświetlaczu verdeckverr kontrolle .ręce już mi opadają ..jeszcze sprawdzę miernikiem te czujniki bo jest ich trochę i tyle co mogę zrobić
Odpowiedz
(10-19-2016, 05:55 PM)tomek808 napisał(a): dach założyłem pompa wymieniona razem z siłownikami i dalej nic sie nie dzieje teraz jest na wyświetlaczu verdeckverr kontrolle .ręce już mi opadają ..jeszcze sprawdzę miernikiem te czujniki bo jest ich trochę i tyle co mogę zrobić

Adaptacja czujników dachu?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości