Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie cabrio do 25k
Cześć,
Mam budżet koło 20-25k. Szukam cabrio na lato(koniecznie 4 miejsca). Zastanawiam się nad audi a4 1.8t lub 2.4 v6, BMW e46 2.5-3.0. Ostatnio z nudów przeglądałem również inne cabrio. Wpadł mi do oka 307cc. Auto głównie do miasta ale zależy mi na dość dynamicznej jeździe, trasa co miesiąc 1-2 razy po 200km w jedna stronę. Czy peżotem prowadzi się tak samo komfortowo jak tamte auta klasy "premium"? Wiadomo ze za ten budżet można mieć młodszego peżota.
Pozdro

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja bym szukał jednak Audi niż Puga

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
307CC jest dość miękki - więc komfortowo jest Wink czy tak samo jak w A4 to nie wiem Wink
Odpowiedz
do typowo dynamicznej jazdy to bmw, ja w tej cenie bym szukal starszej - e36 328, albo 325 + LPG, e46 jak dla mnie nie ma juz tego klimatu w sobie
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz
Co prawda nigdy nie jeździłem innymi cabrio wiec nie mam porownania ale mam i mogę polecić Eosa w benzynie 2.0, 200KM. Jest komfortowy widzę że przyspieszenie ma praktycznie takie samo jak bmw a do tego ma twardy dach i lepiej wygląda
(przynajmniej według mnie) spalanie jak na ten silnik też jest dobre a przez to że ma mniejszy silnik przy praktycznie takich samych osiągach opłaty będą mniejsze.
Odpowiedz
A jak z awaryjnością eosa? Ja się trochę aut naobejrzalem. Moje typy były: Z3, mx-5 ale odpadły ze względu na brak klimy i 2 miejsc. Teraz oglądałem w208, a4, BMW e46 ale najbardziej się nastawiłem na merola 3,2 z automatem. Według mnie najładniej wyglada i ma automat co jest dla mnie mega opcja. Jeszcze biorę pod uwagę 2,3 kompresor. Największym minusem tego modelu to rdza :/ ale ja i tak z 2 lata chce pojeździć i później sprzedać. Często zmieniam auta niestety Happywide

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Z awaryjnościa ci raczej za wiele nie powiem bo mam go dopiero trochę ponad pół roku w którym zrobiłem jakieś 15000km ale w tym czasie nic się nie działo. Jedyne co nie działa to tempomat ale to już nie działało jak kupiłem. Na razie się tym.nie interesowałem bo w sumie nie jest mi potrzebny ale gadałem z gościem który pracuje w Volkswagenie jako inżynier i powiedział że może to być tylko zapchana jakas rurka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości