Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polerowanie i woskowanie lakieru
Mam pytanko, czy wszystkie prace nad lakierem wykonujecie ręcznie czy używacie jakiegoś sprzętu?

Przyznam, że czasami nie chcę mi się wcierać ręcznie tych specyfików... :kwas:
Ford Focus Cabriolet...
Odpowiedz
ja przymierzam sie do zakupu maszyny polerskiej ale nie wiem jaka wezme czy DA czy zwykla.... Dunno
Peugeot 306 cabriolet ---> Opel Astra TwinTop
Odpowiedz
Kiedyś rozmawiałem z kumplem lakiernikiem o tych maszynkach i on mówi że najważniejsza jest regulacja prędkości oraz nakładki. Maszyna może być tańsza ale na gąbkach nie można oszczędzać. Ile w tym prawdy to sprawdzę za 2-3 miechy Cool

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
tak to fakt tez czytalem ze duzy zakres regulacji predkosci to plus dla polerki
Odpowiedz
Reg prędkości musi być . Stabilizacja obrotów też. Bez stabilizacji też się da ale to już nie ten komfort. Lub do zabawy bardziej np das... Odpowiednie pady to podstawa i bez tego nie ma tematu...
Odpowiedz
STEFANO, DAS... jezeli chodzi ci o polerke to wlasnie nad nia myslalem, opinie ma tez takie ktore przemawiaja ze po zakupie nie bedzie sie plulo w twarz wiec moze warto Wink
Odpowiedz
Zastanawiałem się czy nie kupić jej sobie do kolekcji-zabawy... Dylemat to czy zwykły czy pro bo ma być to kolejna maszyna. Na megsa szkoda kasy przy cenach w PL
Odpowiedz
maszyna powinna być też chyba lekka i w miarę cicha Wink
Odpowiedz
no ona jest w miare lekka, megs fakt drogi a DAS jest jego kopia podobno (albo to inna mniejsza z tym) a cena o wiele nizsza
Odpowiedz
Lekka, cicha, łatwa w prowadzeniu ale... jak wiadomo nie można mieć wszystkiego w 1urządzeniu... Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości